درباره ما

پیشنهادی به روز، برای خریدی لذت بخش و مفرح، به سبکی مدرن

افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جوامع یکی از شاخص های توسعه انسانی و نشان دهنده تغییر سبک زندگی در دنیای امروز است. توسعه اینترنت و پر رنگ تر شدن نقش این ابزار در زندگی روزمره انسان ها از طرفی و کمتر شدن اهمیت خرید های حضوری به دلیل مشغله های کاری و کمبود وقت آزاد در طی روز از طرف دیگر، افراد را به سمتی سوق داده است که گرایش آنها جهت خرید های آنلاین روز به روز در حال افزایش است. این دلایل به همراه مزایایی فراوانی که خرید های اینترنتی برای مشتریان خود فراهم میکند؛ از جمله امکان مقایسه قیمت ها، کیفیت، ویژگی ها و …؛ سبب شده است تا مجموعه گلخانه ای گل طلا در اندیشه تسهیل امکان خرید برای مشتریان خود، اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی با ویژگی هایی منحصر به فرد نماید.

 

تیم گل طلا، با هدف جلب رضایت حداکثری مشتریان خود و تحقیق شعار “فروش پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است”، علاوه بر فراهم آوردن امکان مشاوره انلاین قبل از خرید محصول، این امکان را نیز فراهم کرده تا مشتریان از طریق عضویت در انجمن تلگرامی پاسخگویی به سوالات گل و گیاه، هر گونه سوال و مشکلی را در خصوص روش های نگهداری، آفت کشی، زمان مناسب تعویض خاک و گلدان و … داشتند از این طریق مطرح نماید تا در سریع ترین زمان ممکن مناسب ترین پاسخ را توسط کارشناسان ما دریافت نمائید.

این همه، فقط نشان دهنده بخشی کوچکی از اهمیتی است که ما به جلب و حفظ اعتماد شما مشتری عزیز به مجموعه خود می دهیم. چرا که بیان چگونگی حفظ و ارتقاء کیفی مکرر محصولات ما شاید از حوصله این متن خارج باشد.