رویه ارسال سفارش

تحویل فوری

پس از نهایی شدن سفارش توسط کاربر، گل طلا در سریع ترین زمان ممکن در خصوص تحویل/ارسال سفارش اقدام خواهد نمود.

سفارشات شما طبق شرایط زیر نهایتا پس از گذشت 24 ساعت کاری تحویل خواهند شد :

کالای خریداری شده در انبار (تهران) گل طلا موجود باشد.

در غیر اینصورت، و با توجه به اینکه سفارش بایستی از محل گلخانه گل طلا واقع در شهرستان بابلسر ارسال گردد، هماهنگی لازم در خصوص زمان دقیق تحویل سفارش توسط کارشناسان فروش با مشتری انجام خواهد شد.

ارسال سفارش در صورتی که واجد شرایط ذیل باشد، به صورت رایگان صورت می پذیرد.

  1. محل تحویل کالای خریداری شده در محدوده شهرستان بهنمیر (استان مازندران) یا منطقه 8 شهرداری تهران باشد.
  2. محل تحویل کالای خریداری شده در محدوده شهرهای تهران و یا بابلسر (استان مازندران) بوده و جمع کل مبلغ فاکتور بیش از 300 هزار تومان باشد.

نحوه ارسال سفارش:

  1. سفارش با هزینه ارسال رایگان:

کلیه سفارشاتی که در این دسته قرار می گیرند با توجه به حجم سفارش، از طریق پیک موتوری و یا خودرو وانت ارسال و تحویل مشتری می شوند.

  1. سفارش با هزینه ارسال (بر عهده خریدار):
    • محل تحویل کالای خریداری شده در محدوده شهر تهران است: با توجه به حجم سفارش، از طریق پیک موتوری و یا خودرو وانت ارسال و تحویل مشتری می شود.
    • محل تحویل کالای خریداری شده سراسر ایران بجز شهر تهران است: ارسال به روش زمینی و از طریق اتوبوس های بین شهری صورت می پذیرد. در این روش، خریدار مسئولیت تحویل کالا از انبار شرکت تعاونی مشخص شده در قبض ارسال را بر عهده خواهد داشت. حداقل مبلغ نهایی فاکتور جهت ارسال سفارش به کلیه شهرها (بجز شهر تهران)، مبلغ 200 هزار تومان است.
  • هزینه ارسال قبل از نهایی سازی به اطلاع خریدار خواهد رسید و در صورت کسب تائیدیه از ایشان، ارسال کالا صورت می پذیرد.
  • امکان رهگیری انلاین مرسوله پس از تحویل به پیک موتوری فراهم است و لینک مربوطه پس از تحویل کالا به پیک، برای مشتری ارسال خواهد شد.